Zastępca Kierownika ds. Realizacji Zamówień

Benett People Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie dla naszego Klienta -firmy działającej w branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach europejskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
BWC/WAW/0718
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentów zamówień,
  • planowanie i organizacja pracy pracowników na stanowiskach min. kompletacji i pakowania zamówień, przygotowywania produktów,
  • rozliczanie pracowników z wykonywanych zadań,
  • przygotowywanie i koordynowanie wydawania paczek do firm kurierskich,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • bardzo dobra własna organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • pracowitość i zaangażowanie,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • obsługa komputera oraz pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość rozwoju i podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole,
  • dodatkowe benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.