ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Dolmeb Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnica

Zakres obowiązków:

  • nadzór merytoryczny nad procesami księgowymi
  • przyjmowanie i weryfikowanie dokumentów
  • dekretacja, księgowanie i uzgadnianie kont zgodnie z politykąrachunkowości spółki
  • współudział w sprawozdawczości finansowej
  • Sporządzenia deklaracji podadkowych CIT i VAT
  • Przygotowywanie raportów statystycznych
  • Współpraca z biegłym rewidentem , GUS,US
  • Zapewnienie właściwej dokumentacji procesów w dziale

Oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z CIT , VAT , podatkami lokalnymi, sprawozdawczością roczną
  • praktyczna znajomość obsługi systemu klasy ERP
  • dobra znajmość obsługi programu EXCEL
  • dobra organizacja pracy własnej , systematyczność,dokładność, skrupulatność
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realny wpływ na funkcjonowanie działu finansowo-księgowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.