Zastępca Głównego Księgowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, działającej w obszarze B2B, poszukujemy dynamicznej i zorientowanej na rozwój osoby na stanowisko ZASTĘPCY GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO.

Zastępca Głównego KsięgowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, VAT-EU, PIT);
  • Kontrola nad ewidencją operacji gospodarczych zgodnie z prawem podatkowym;
  • Sporządzanie okresowych oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości;
  • Kontrola procesu zamknięcia miesiąca;
  • Regularna współpraca z działem podatkowym oraz autydorami;
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby przełożonego, raportów GUS, NBP;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i księgowaniem dokumentów.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne;
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego;
  • Znajomość systemu SAP lub innego finansowo - księgowego systemu klasy ERP;
  • Zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu będzie dużym atutem;
  • Posiadanie kwalifikacji biegłego rewidenta lub licencji na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dużym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, będącej liderem w branży;
  • Benfity pozapłacowe ( między innymi prywatna opieka medyczna);
  • Pracę na CZAS OKREŚLONY - OKRES 2 LAT.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.