Zastępca Dyrektora Contact Center (m/f)

Michael Page

Lublin, lubelskie

Lublin Michael Page Na czas nieokreślony

Koordynowanie funkcjonowania zespołu Contact Center z naciskiem na ciągłe usprawnianie pracy, procesów i jakości oferowanej przez zespół.

Informacje o kliencie

Nasz Klient, firma działająca na rynku sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego i elektronicznego, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Z-cy Dyrektora Contact Center w Lublinie

Opis stanowiska

  • Koordynowanie funkcjonowania zespołu Contact Center z naciskiem na ciągłe usprawnianie pracy, procesów i jakości oferowanej przez zespół.
  • Organizowanie i nadzorowanie procesów we wszystkich działach Contact Center (logistycznych, sprzedażowych, reklamacyjnych).
  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych związanych z Obsługą Klienta.
  • Zarządzanie pracą operacyjną podległego zespołu sprzedażowego.
  • Uczestnictwo w strategicznych projektach związanych z rozwojem Contact Center.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe.
  • 5-letnie doświadczenie w Contact Center/Call Center na stanowisku kierowniczym.
  • Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym i znajomość rynku e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu nowych standardów pracy oraz optymalizacji i rozwoju istniejących procesów w Contact Center.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz pracy projektowej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie poparte sukcesami.
  • Otwartość na poszukiwanie rozwiązań oraz pracę w dynamicznym środowisku.
  • Doświadczenie w pracy na wskaźnikach jakościowych oraz ilościowych.
  • Wysoko rozwiniętą zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy

Klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel