Zarządzanie / administrowanie jakością tłumaczeń, weryfikacją oraz bazą tłumaczy

Turbo Translations Sp. z o.o.

31-559 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby (najlepiej z doświadczeniem w branży tłumaczeniowej), która pomoże nam w szeroko pojętym "ogarnianiu" tłumaczeń oraz tłumaczy, m.in.:

• kontakt z tłumaczami oraz budowanie community tłumaczy TurboTłumaczeń

pozyskiwanie nowych tłumaczy / budowanie bazy tłumaczy

• pomoc w stworzeniu jeszcze lepszego systemu weryfikacji tłumaczy i zarządzanie weryfikacją istniejących i nowych par językowych

• zarządzanie jakością tłumaczeń

• tworzenie strartegii komunikacji pomiędzy firmą a tłumaczami

• zarządzanie treściami dla tłumaczy (poradniki, artykuły, wskazówki, itd.)

reprezentowanie potrzeb tłumaczy w firmie

• reprezentowanie potrzeb tłumaczeniowych naszych klientów

• … wszelkie inne czynności związane z dbaniem o to, aby nasi tłumacze nas kochali, a klienci kochali naszych tłumaczy i nasze tłumaczenia :)

Osoba na tym stanowisku powinna sprawnie oraz swobodnie posługiwać się językiem polskim i angielskim (lub innym językiem obcym) w mowie i piśmie. Każdy kolejny język obcy jest dodatkowym atutem.

Idealny kandydat lub kandydatka poza predyspozycjami do wykonywania wyżej wymienionych czynności, powinien/powinna być osobą komunikatywną, przyjaźnie nastawioną do świata, samodzielną, zdeterminowaną i szybko przyswajająca duże ilości informacji, które następnie potrafi wykorzystać w praktyce. A właśnie, bo przede wszystkim szukamy praktyka, a nie teoretyka :).

Dobrze jeśli masz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest ono dosyć specyficzne, więc zwrot "podobne stanowisko" będzie rozumiany bardzo luźno.

Z naszej strony zapewniamy:

nieformalną, startupową atmosferę pracy

• wprowadzenie do krakowskiego środowiska startupowego

• duże, realne możliwości rozwoju

• udział w fajnym, młodym projekcie, który ma szansę (z Twoją pomocą!) podbić świat i zdobyć miliony zwolenników

• świetną kawę z ekspresu :)

Jeśli masz swój komputer (laptop), na którym możesz pracować - świetnie! Jeśli takowego nie posiadasz, zaznacz to w aplikacji wysłanej do nas.

Stawka oraz rodzaj zatrudnienia do negocjacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Turbo Tłumaczenia - szybkie, profesjonalne tłumaczenia online 24/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja