INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o.
Integrum Management to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

•    Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
•    Ścisła współpraca z zarządami wspólnot
•    Bieżący nadzór nad podwykonawcami
•    Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
•    Prowadzenie zebrań, bieżąca obsługa mieszkańców
•    Zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe
•    2-5 letnie doświadczenie w branży
•    Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami, szczególnie wspólnotami mieszkaniowymi
•    Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziane
•    Znajomość rachunkowości, ekonomii i zarządzania – mile widziana
•    Samodzielność oraz inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
•    Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu
•    Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów

Oferujemy

  • Wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, w tym awansu
  • Pełną wyzwań pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk poniżej:
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.