Zarządca Nieruchomości

Maxus Cleaning Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług Facility Management, posiadająca ugruntowaną pozycję
 w branży,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i aktywnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzaniu nieruchomościami
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy jako zarządca nieruchomości
  • Licencja zarządcy nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie kontaktów z najemcami
  • Przygotowywanie, bieżąca weryfikacja budżetu operacyjnego nieruchomości oraz budżetu nakładów inwestycyjnych
  • Monitorowanie stanu technicznego nieruchomości oraz zaplanowanych napraw i inwestycji
  • Wypełniane wszelkich obowiązków w zakresie zarządzania nieruchomością, które wymagane są przez przepisy prawa
  • Przeprowadzanie przetargów i zawieranie umów z dostawcami usług dla nieruchomości

Prezentacja firmy

Firma Maxus Cleaning sp z .o.o jest firmą z wieloletnim doświadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena