Zarządca Nieruchomości

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Śląskie Kamienice S.A. – spółka inwestująca w stare budownictwo czynszowe na Górnym Śląsku, zajmująca się zakupem i remontem nieruchomości, zarządzaniem budynkami, sprzedażą i wynajmem mieszkań poszukuje osób na stanowisko: ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Obowiązki:
- obsługa nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, współwłasności itp. w zakresie technicznym oraz administracyjnym
- bieżący nadzór nad podwykonawcami (usuwanie usterek, remonty, modernizacje)
- współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
- utrzymywanie stałego kontaktu ze wspólnotami lokatorów administrowanych budynków

Wymagania:
- min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe
- licencja zawodowa zarządcy lub ukończone studia kierunkowe
- znajomość zagadnień związanych z gospodarką nieruchomościami
- komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność
- umiejętność pracy w warunkach stresowych

Oferujemy: - praca w młodej prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat