Opis stanowiska pracy

Polska Firma – producent sterylizatorów – poszukuje pracownika na stanowisko: Zaopatrzeniowiec / Specjalista ds. zakupów.

Miejsce pracy znajduje się w Górze Kalwarii. Zapewniamy dojazd z stacji metra Kabaty.

Zakres obowiązków:

  • planowanie zakupów
  • wystawianie zamówień oraz kontrola ich realizacji
  • organizowanie wysyłek reklamacyjnych oraz spedycji towarów
  • robienie analiz i sprawozdań
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • wykonywanie poleceń przełożonych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość aplikacji MS Office,
  • mile widziana znajomość programów Symfonia i ERP
  • bardzo dobra organizacja i jakość pracy,
  • dyspozycyjność, terminowość, staranność.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane D1)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie z tradycjami,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o apikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Głównym przedmiotem działalności SMS jest produkcja sterylizatorów parow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie