Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy ?kilkadziesiąt ?firm na terenie Bielska-Białej i okolic w pozyskiwaniu najlepszych pracowników.

Każdego dnia do biur i zakładów naszych Klientów delegujemy do pracy kilkaset pracowników.

Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie pracodawcę - każdej osobie gwarantujemy ofertę pracy!

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej prestiżowe usługi motoryzacyjne, poszukujemy osób na stanowisko:

zaopatrzeniowiec - 1/2 etatu

Nr ref.: 40765
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
  • codzienna praca z działem Magazynu - transport / odbiór towarów od klientów i kontrahentów z terenu Bielska-Białej i okolic

Oczekiwania:
  • dobra znajomość topografii Bielska-Białej i okolic
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w godzinach 10-14, od poniedziałku do piątku
  • komunikatywność, umiejętność organizacji własnej pracy

Oferta:
  • oferujemy pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku
  • zapewniamy wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • proponujemy zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy, z możliwością stałej współpracy
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego pracownika
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z karty Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)