Z-Ca Kierownika Działu Rozwoju Biznesu

Control Process S.A.

Kraków, Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • bieżące zarządzanie zespołem i weryfikacja wykonania codziennych zadań (przygotowywanie raportów, opracowywanie korespondencji, itd.)
  • wyszukiwanie nowych projektów, zgodnie z profilem działalności firmy
  • kompletacja i przygotowanie dokumentacji wniosków i ofert handlowych w oparciu o PZP oraz nadzór nad ich przygotowaniem w ramach pracy podległego zespołu
  • praca wraz z podległym zespołem nad nawiązywaniem relacji biznesowych z partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych do podległego zespołu

Poszukiwane kompetencje

  • umiejętność budowy i kierowania zespołem
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji własnego i cudzego czasu pracy
  • orientacja na realizację celów
  • znajomość rynku zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • środowisko zorientowane na zwiększanie umiejętności i wiedzy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom
  • precyzyjnie określone zasady awansu według przyjętej ścieżki kariery
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis