Z-ca Głównego Księgowego / Główny Księgowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat posiada kilkuletnie doświadczenie na bardzo samodzielnym stanowisku oraz jest zainteresowany pracą w niewielkiej strukturze międzynarodowej firmy z branży Retail. Poszukujemy osób, które bez problemu komunikują się w języku angielskim oraz mają doświadczenie w pracy w dużej firmie handlowej.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży Retail, posiadającej sieć 600 sklepów na całym świecie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Z-cy Głównego Księgowego / Głównego Księgowego.

Dobry język angielski jest wymagany ze względu na raportowanie do anglojęzycznego CFO.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wszelkich dokumentów finansowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (Vat, VAT EU, CIT, PIT)
  • Kontrola poprawności naliczenia podatków oraz nadzór nad raportowaniem do NBP, US, GUS.
  • Nadzór nad pracą zespołu (3 osoby w księgowości + specjalista ds. kadr i płac, recepcjonistka)
  • Udział w optymalizacji podatkowej
  • Udział w tworzeniu efektywnych procesów finansowo - księgowych
  • Współpraca z kontrolerem finansowym
  • Rozliczenia magazynowe, udział w projekcie budowy nowego magazynu

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętności pracy z zespołem, delegowania i egzekwowania zadań
  • Doświadczenie w pracy w dużej firmie handlowej lub z branży Retail
  • Wykształcenie wyższe o profilu Księgowym lub Ekonomicznym
  • Bieżąca wiedza podatkowa oraz księgowa (środki trwałe, ceny transferowe, podatki)

Oferujemy

Firma oferuje wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz możliwość pracy na bardzo samodzielnym stanowisku. Biuro firmy zlokalizowane jest w okolicy Arkadii w Warszawie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page