Z-ca dyrektora działu e-commerce

AB Bechcicki Sp. z o.o.

52-014 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

AB Bechcicki Sp. z o.o. – właściciel sklepu internetowego renowa24 pl, ogólnopolski lider w sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, w związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław ul. Opolska 182,

Zakres obowiązków:

• planowanie oraz osiąganie wyników (sprzedaż, marża, rentowność)

• planowanie i realizacja kampanii reklamowych w Internecie

• tworzenie i realizacja strategii rozwoju na podstawie danych rynkowych

• obsługa klientów sklepu internetowego renowa 24 przez telefon i mail zgodnie z ustalonymi zasadami

• realizacja planów sprzedażowych

• przyjmowanie zamówień od klientów i kontrola nad ich realizacją

• utrzymywanie kontaktów z dostawcami

• monitoring konkurencji, analiza rynku

Wymagania:

• minimum 2-letnie doświadczenie w branży e-commerce

• umiejętność wprowadzania nowych asortymentów na rynek

• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

• praktyczna znajomość rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w e-commerce

• dobra organizacja pracy własnej

• łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

• przedsiębiorczość, pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy:

• wynagrodzenie stałe + premia od wyników

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w stabilnej firmie

• bardzo dobrą atmosferę pracy

• niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29/08/97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr. 133 poz.883).

Prezentacja firmy

Firma AB Bechcicki Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1998 roku jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca