Wyszkolimy eksperta w dziedzinie OBSŁUGI KLIENTA

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W oparciu o innowacyjne rozwiązania marketingowe i nasze doświadczenie prowadzimy obecnie działania promocyjne skierowane do klientów indywidualnych.

Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w marketingu?
Weź udział w naszym projekcie i dołącz do firmy z międzynarodowymi korzeniami!

Aktualnie szukamy: OSOBY DO OBSŁUGI KLIENTA

Jeżeli uważasz, że:
+umiesz prowadzić interesujące i efektywne rozmowy
+cenisz sobie możliwość dzielenia się własnymi pomysłami
+łatwo dostosowujesz się do zmian
+dobrze czujesz się, kiedy masz wyznaczony cel i do niego dążysz
…. to właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole!

Sukces naszego projektu zależy między innymi od Ciebie i tego w jaki sposób poradzisz sobie z budowaniem wizerunku marki, dla której prowadzimy kampanię.

Od pierwszych dni zaoferujemy Tobie:
1. Szkolenie w pełni przygotowujące do wykonywania pracy
2. Szerokie możliwości rozwoju w strukturach firmy, w różnych dziedzinach (m.in. szkolenia osób, rekrutacji, motywowania)
3. Wynagrodzenie uzależnione w 100% od Ciebie

Wymagania

Jeżeli Twój żywioł to praca z ludźmi, cenisz sobie możliwości zdobywania coraz to nowej wiedzy i doświadczenia i chcesz być najlepszy w branży, to znaczy, że czekamy na Ciebie!

Zgłosić się do nas jest bardzo prosto, wystarczy CV wysłane na adres naszego działu rekrutacji: , a po analizie Twojej kandydatury skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i spotkamy w dogodnym dla nas i dla Ciebie terminie!

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta