Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/03/2017.

Wystrzałowa praca przed Sylwestrem! - Grudziądz

kujawsko-pomorskie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Jesteś wulkanem energii? Potrafisz przyciągnąć do siebie ludzi? Lubisz kontakt z klientem? Chcesz podreperować budżet po świątecznym, zakupowym szaleństwie?
W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Grudziądz

Do Twoich zadań będzie należało:
- aktywna promocja stoiska ze sztucznymi ogniami
- dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy
- udzielanie informacji klientom

Oczekujemy:
- ważnej książeczki sanepidu
- dyspozycyjność w dniach: 27.12-31.12.2016

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości 13 zł brutto/h
- pracę na terenir marketu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą agencji pracy tymczasowej, numer 5088.

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej,... rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 17 sprawnie funkcjonującym oddziałom
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne