Wystawianie aukcji Allegro

Baxy

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Witamy, oferujemy Stanowisko Sprzedawca RTV ,
praca w firmie dobrze prosperującej,
od osób zainteresowanych wymagamy dużej wiedzy w dziennie sprzętu rtv,telefony,tablety,telefony itp.
Zaangażowania się w prace i zdobywania nowej wiedzy w nowinkach technicznych.
Oferujemy umowę o prace po okresie próbnym,
stawka jak i wynagrodzenie wszystko będzie zależało od wiedzy i pracy,
przewidziane wynagrodzenie w przedziale 1500-zl a 2000zł na ręke + premie inf. Baxy Jaworzno ul.Paderewskiego 8

Wymagania

Wystawianie aukcji allegro, nazwa uzytkownika jak maja wygladac aukcjie: najtansze_lcd

Prezentacja firmy

Witamy<br/>Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą towarów no... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 400PLN - 1 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż