Wykrawanie filetów drobiowych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Barneveld, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Barneveld

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy wykrawaniu, trybowaniu mięsa drobiowego
  • Odrywanie filetów z korpusów
  • Ręczne docinanie filetów

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa brutto 8,96 Euro
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania wyższej stawki godzinowej
  • Firmowe zakwaterowanie oraz transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • Pełne ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

  • Atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)
  • Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z nożem na podobnym stanowisku min. 6 m-cy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.