Wykładowca prowadzący szkolenia z zakresu opiekun osób starszych i niepełnosprawnych

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Słubice, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji zajęć w zakresie szkoleń z opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych terenie Słubicy, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem szkoleń w w/w zakresie.

Aplikacje należy przesyłać wraz z wykazem potwierdzającym spełnianie określonych wymagań za pośrednictwem portalu.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.
Na pytania kierowane za pośrednictwem drogi telefonicznej nie udzielamy odpowiedzi.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie medyczne: lekarskie, pielęgniarskie, ratownictwo medyczne lub fizjoterapia
-uprawnienia pedagogiczne
- doświadczenie minimum 50 zrealizowanych godzin szkoleń z obszaru tematycznego zgodnego ze szkoleniem opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia