Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji szkoleń z kompetencji miękkich (kompetencje społeczne i personalne) o tematyce:
- Praca w grupie;
- Myślenie przedsiębiorcze;
- Zarządzanie sobą w czasie;
- Planowanie i wyznaczanie celów;
- Komunikowanie się;
- Autoprezentacja.
na terenie Łodzi, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje wykładowców zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem zajęć w wyżej wskazanym zakresie.
Szkolenia odbywałyby się w okresie wrzesień 2014 - marzec 2015 w formie weekendowych zjazdów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w przeprowadzeniu w ostatnich 3 latach, co najmniej 200 godzin szkoleń w zakresie kompetencji miękkich (kompetencje społeczne i personalne).

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia