Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji form doskonalenie nauczycieli i dyrektorów z terenu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w następującej tematyce:
1) Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?
2) Współpraca szkoły ze środowiskiem lokalnym
3) Praca z uczniem młodszym
4) Wspieranie pracy wychowawców klas – bezpieczna szkoła
5) Rodzice są partnerami szkoły.
6) Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych - bezpieczny internet
7) Uczeń - aktywny uczestnik procesu uczenia się
8) Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki
9) Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?
10) Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
11) Współpraca nauczycieli w prowadzeniu procesów edukacyjnych
12) Nauczyciel 45+
13) Budowa koncepcji pracy szkoły
14) Doradztwo edukacyjno-zawodowe w szkole
15) Efektywna współpraca zespołów nauczycielskich

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem form w wyżej wymienionej tematyce. Zajęcia będą realizowane od października 2014 do marca 2015 na terenie powiatu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie,
- stopień nauczyciela mianowanego,
- minimum 10 letni staż pracy zawodowej,
- doświadczenie w ramach którego przeprowadził min. 3 szkolenia dla osób dorosłych w tym nauczycieli, w których brało udział min. po 15 osób oraz każde z nich trwało min 4 godz. zegarowe.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia