Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, w związku z możliwością realizacji form doskonalenia nauczycieli na terenie powiatu chojnowskiego poszukuje wykładowców zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie prowadzenia w/w zajęć.
Termin realizacji projektu to styczeń 2015 - czerwiec 2015.
Dokładny harmonogram spotkań będzie ustalany na bieżąco i jest on uzgodnienia.
Temat 1: „Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?” - EKSPERT PRAKTYK W ZAKRESIE METODY BATII STRAUSS
Temat 4: „Wspieranie pracy wychowawców klas – bezpieczna szkoła” - EKSPERT W DZIEDZINIE PRAWA OŚWIATOWEGO
Temat 5: „Ocenianie kształtujące” - EKSPERT PRAKTYK Z ZAKRESU OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO (UKOŃCZONY KURS W TYM ZAKRESIE)
Temat 6: „Nauczyciel 45+” - EKSPERT W ZAKRESIE TECHNIK JOGI
Temat 8: ” Praca z uczniem zdolnym” - EKSPERT Z WIEDZĄ DOT. POZYSKIWANIA FUNDUSZY DODATKOWYCH ŹRÓDEŁ FINANSOWANIA W TYM ŚRODKÓW UNIJNYCH
Temat 10: " Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych- bezpieczny internet” - EKSPERT W DZIEDZINIE PRAWA OŚWIATOWEGO
Temat 11: „Zadania dyrektora w zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole ” - EKSPERT Z WIEDZĄ DOT. POZYSKIWANIA FUNDUSZY DODATKOWYCH ŹRÓDEŁ FINANSOWANIA W TYM ŚRODKÓW UNIJNYCH
Temat 13: „Bezpieczeństwo w szkole i sytuacje kryzysowe w świetle przepisów prawa” - EKSPERT W DZIEDZINIE PRAWA OŚWIATOWEGO

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie II stopnia,
- doświadczenie w pracy z grupą osób dorosłych: min 5 różnych form pracy edukatorskiej prowadzonej z grupami osób dorosłych, w tym działań realizowanych w szkołach i prowadzonych dla nauczycieli (np. kursy, szkolenia, rady pedagogiczne, nauczycielskie grupy przedmiotowe, doradztwo, konsultacje, instruktarz), doświadczenie w moderowaniu grupowej pracy koncepcyjnej osób dorosłych,
- posiadanie wiedzy i preferowanej praktyki w obszarze tematycznym,
- uprawnienia trenerskie, szkoleniowo – edukatorskie i/ LUB minimum 3 lata doświadczenia w pracy z dorosłymi, młodzieżą lub dziećmi,
- umiejętność wypracowania dobrych praktyk.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia