Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji konsultacji indywidualnych i grupowych dla nauczycieli i dyrektorów szkół z terenu powiatu gdańskiego, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem szkolenia w w/w zakresie.
Zestawienie tematów form szkoleniowych:
- Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki
- Wspieranie pracy wychowawców klas – bezpieczna szkoła
- Praca z uczniem zdolnym
- Rodzice są partnerami szkoły
- Doradztwo edukacyjno-zawodowe w szkole
- Praca z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych
- Postawy uczniowskie. Jak je kształtować
- Uczeń – aktywny uczestnik procesu uczenia się.
Termin realizacji szkoleń: maj 2015 - 26.06.2015 r.

Wymagania

- wykształcenie wyższe II stopnia,
- przygotowanie do pracy trenera albo doradcy metodycznego lub zawodowego (ukończone kursy lub studia przygotowujące do pracy trenera – certyfikat trenerski, doradcy – certyfikat doradcy),
- przygotowanie do pracy coacha, mentora lub tutora, (ukończone kursy lub studia przygotowujące do pracy coacha- certyfikat coacha, lub ukończone kursy lub studia przygotowujące do pracy mentora lub tutora – certyfikat mentora lub tutora),
- min. 10 lat doświadczenia zawodowego w działaniach związanych z edukacją dorosłych,
- doświadczenie w realizacji minimum 10 szkoleń – formy doskonalenia nauczycieli o których mowa w opisie stanowiska pracy lub zbliżonych merytorycznie,

DODATKOWO POSZUKIWANA osoba spełniająca powyższe wymagania oraz posiadająca także certyfikat zarządzania projektami w metodyce PRINCE2, PMI lub podobnym oraz posiada doświadczenie w kierowaniu projektami.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia