wykładanie towaru 12 zł do końca sierpnia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, sklepu z artykułami wyposażenia wnętrz poszukujemy: pracowników do wykładania towaru.

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Nr ref.: 38969
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zakres obowiązków:
  • układanie towaru na półkach
  •  prace porządkowe w sklepie

Oczekiwania:
  •  chęć do pracy
  •  punktualność i pracowitość
  •  mile widziany status studenta lub osoby uczącej się

Oferta:

  •  praca w oparciu o umowę zlecenie
  •  zapewniamy ubezpieczenie, terminowe wynagrodzenia nawet do 1400 zł !
  •  praca w dogodnych dniach i godzinach: od poniedziałku do piątku 10-18
  •  możliwość współpracy w przyszłości

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)