Wykładanie towaru - Tesco, ul Serbska, Poznań - nocki od zaraz!!

ITC Grupa - Polski HR

Poznań, wielkopolskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: TESCO, ul. Serbska, Poznań
Termin: nocki: 22.10, 23.10, 24.10 w godzinach 22:00-6:00

Obowiązki:
- wykładanie towaru na terenie hipermarketu (towarowanie sklepu)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- możliwość długotrwałej współpracy,
- pracę od zaraz,
- pracę tymczasową – dorywczą

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność w terminach 22.10, 23.10, 24.10 w godzinach 22:00-6:00 (lub od 23.10)
- gotowośc do pracy w godzinach nocnych
- sprawność fizyczna
- mile widziany status osoby uczącej się (student/uczeń)
- chęć podjęcia pracy od zaraz,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.