Wykładanie towaru Lubawa

InterKadra Sp. z o.o.

Lubawa, warmińsko-mazurskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Lubawa

Numer referencyjny: WT/LU

Obowiązki:

  •  Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
  •  Układanie towaru
  •  Prace porządkowe

Wymagania:

  •  Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  •  Dyspozycyjność oraz chęć do pracy
  •  Odpowiedzialność i zaangażowanie
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  •  Atrakcyjną stawkę godzinową
  •  Umowę podpisywaną z InterKadra
  •  Możliwe zmiany również nocne
  •  Regularne wypłaty oraz bardzo krótki okres oczekiwania na wynagrodzenie
  •  Miłą atmosferę

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.