WYCHOWAWCA KOLONII I OBOZÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ

Biuro Podróży Szarpie Travel Sp. z o.o. Sp. k.

10-508 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma Szarpie Travel zajmuje się od 20 lat organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W ciągłym rozwoju firmy i dążeniu do wysokiej jakości usług poszukujemy osób na stanowisko: wychowawca kolonii i obozów w Polsce (góry, morze) oraz za granicą.
Do głównych obowiązków należy sprawowanie opieki nad dziećmi i młodzieżą przebywającymi na placówce oraz realizacja założonego programu.

Wymagania

Wymagania:
• uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy potwierdzone stosownymi zaświadczeniami,
• wiek wychowawcy - ukończone minimum 21 lat,
• doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
• dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność,
• mile widziane dodatkowe uprawnienia (np. kurs animatora czasu wolnego, ratownika wodnego, znajomość języka obcego, itp.),
• dyspozycyjność w okresie wakacji 2016.

Oferujemy:
• wynagrodzenie + premia jakościowa + premia specjalna,
• zakwaterowanie, wyżywienie,
• pracę w doświadczonym, zgranym zespole,
• możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z dziećmi;
• profesjonalne szkolenie, materiały programowe przed koloniami.

Prezentacja firmy

biuro podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
ok. 13 / 14 dni
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka