Opis stanowiska pracy

Poszukujemy WYCHOWAWCY EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ do naszego szkolnego zespołu.

Słoneczna Polana to kameralna szkoła niepubliczna w Kobyłce k/Warszawy, działająca od IX 2015 roku. Profil Szkoły to podejście holistyczne do rozwoju dziecka: poznawczego, fizycznego i społecznego. Jesteśmy szkołą metod aktywnych, bazujemy na neurodydaktyce, troszczymy się o wartości takie jak empatia, koleżeńskość, szacunek; podążamy za potrzebami dziecka. Jesteśmy szkołą integracyjną.

Jeżeli szukasz inspirującej pracy wychowawczej, jesteś zmęczona ograniczeniami szkoły systemowej, chcesz budować edukację przyjazną dzieciom... zapraszamy do nas !

CO MY MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?
Umowa o pracę na pełny etat (z kodeksu cywilnego).
Praca w klasie 30h w tygodniu + 10h praca poza klasą.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Awans zawodowy zgodnie z KN.
Dodatki motywacyjne.
Urlop w sierpniu.
Praca w przyjaznej i kameralnej atmosferze.
Wsparcie zespołowe Twojej codziennej pracy.
Zaplecze dostosowane do Twoich potrzeb i pomysłów.
Mądre i rozwijające szkolenia.
Legitymacje służbowe.
Eventy integrujące zespół szkolny.
Estetyczne i radosne miejsce pracy.
Szacunek i zaufanie w środowisku pracy.

Lokalizacja: Integracyjna Szkoła Podstawowa "Słoneczna Polana", Kobyłka, 20 km od centrum Warszawy, w pobliżu Węzła Kobyłka Trasy S8 (bardzo dobry dojazd od IX 2018 r. !), 20 minut piechotą od stacji PKP Kobyłka, w pobliżu przystanków linii L27.

Wymagania

Wykształcenie wyższe.
Doświadczenie szkolne lub przedszkolne.
Znajomość nowoczesnych metod nauczania.
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
Samodzielność.
Znajmość alternatywnych metod edukacji mile widziana!

Prezentacja firmy

NASZA HISTORIA<br/><br/>We wrześniu 2012 r. rozpoczęło swoją dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
18 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 936PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia zdrowotna, premia za większe obciążenie pracą
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia