Opis stanowiska pracy

W związku z przystąpieniem do sieci serwisowej Premio Opony Serwis poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta opon. W trakcie pracy możliwość doszkolenia w mechanice pojazdowej - zawieszenia oraz w ustawianiu Geometrii . Dla osoby z poza Warszawy możliwość załatwienia przez nas zakwaterowania . Oferujemy pracę w nowoczesnym serwisie z możliwością rozwoju zawodowego oraz szkoleń a dla osoby zaangażowanej w pracy atrakcyjny system wynagrodzenia pozwalający na godne i stabilne życie .

Wymagania

Doświadczenie w pracy w serwisie oponiarskim lub samochodowym co najmniej 2 letnie, prawo jazdy kat. B , sumienne podejście do powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

Firma prężnie działa na rynku od 2000 r. <br/>Naszą misją jest dostarc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive