Wsparcie komisji egzaminacyjnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
Obsługa i wsparcie przewodniczącego komisji w trakcie przeprowadzanych egzaminów:

  • Rejestracja uczestników egzaminu
  • Opieka pod względem organizacyjnym nad uczestnikami egzaminu
  • Kontrola i weryfikacja dokumentów składanych przez uczestników egzaminu
  • Nadzór nad właściwym przebiegiem egzaminu
  • Sporządzenie wraz z Przewodniczącym Komisji protokołu egzaminu

Mile widziane osoby uczące się (studenci dzienni/ zaoczni), które są dyspozycyjne do pracy w wyznaczone dni w miesiącu. Jest to praca w charakterze dorywczym- średnio 1-2 razy w miesiącu. Jest możliwość nawiązania stałej współpracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania swojego cv.
Poleć ofertę swoim znajomym!

Numer referencyjny: KomP/12/16/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.