Wsparcie działu księgowości (jęz. włoski)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla Naszego Klienta – duża firma międzynarodowa z branży kosmetycznej - poszukujemy obecnie odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/rachunkowość)

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i włoskiego – min. poziom B2,

• Komunikatywność, dokładność, dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

• Obsług klienta włoskojęzycznego w zakresie księgowości – kontakt telefoniczny oraz mailowy,

• Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych i faktur do systemu SAP,

• Stała współpraca z lokalnymi departamentami firmy,

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową – możliwość stałej współpracy po okresie próbnym,

Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze księgowości,

Szansę na dalszy rozwój w wewnętrznych strukturach firmy,

Stawkę 18zł/h brutto,

• Praca w znanej międzynarodowej firmie z branży kosmetycznej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.