Wolne miejsce w dziale marketingowo-sprzedażowym- Aplikuj

TJ MARKETING

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z autoryzowanych partnerów firm handlowych oraz fundacji charytatywnych. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoki profesjonalizm świadczonych usług, a najlepszy zespół współpracowników jest gwarancją najwyższych sprzedaży oraz sukcesu naszych partnerów biznesowych. W związku z prężnym rozwojem poszukujemy pięć osób do współpracy, które będą odpowiedzialne za:

utrzymanie oraz budowanie dobrych relacji z klientami
dbanie o interes klienta i firmy
podpisywanie umów z klientami
prowadzenie raportów sprzedażowych
badanie potrzeb klientów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:
komunikatywności
dobrej organizacji pracy
odpowiedzialności
chęci pracy z ludźmi
empatii i wysokich zdolności interpersonalnych

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ponieważ oferujemy kompleksowe szkolenia, które nadają odpowiednie kwalifikacje.

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta