Opis stanowiska pracy

Ścisła współpraca z zarządami i właścicielami firm,
Oferujemy:
1. Pracę z oryginalnym i innowacyjnym produktem (usługą), który nie wymaga nakładów a niesie tylko korzyści dla Ciebie i przedsiębiorców – jedyne takie rozwiązanie w Polsce,
2. Tworzenie Własnej firmy doradczej,
3. Model biznesowy i kompletne „Know- how”,
4. Możliwość decydowania o własnych dochodach,
5. Wiedzę ekspercką w kilku podstawowych dziedzinach biznesu,
6. Współpracę z najlepszymi specjalistami i managerami,
7. Pełne wsparcie doświadczonych w tej branży wieloletnich managerów,
8. Bardzo wysoki poziom prowizji 50% i powyżej,
9. Możliwość zarobienia dodatkowych $ w ramach swoich usług, bez rezygnacji z nich!

Dołącz do nas a zrozumiesz, że „świat jest dla Ciebie szeroko otwarty!”

Wymagania

1. Budowa sieci współpracowników i konsultantów (mile widziane już stworzone, dojrzałe i zintegrowane zespoły, które chcą wprowadzać innowacyjne rozwiązania i produkty do biznesu)
2. Wprowadzenie innowacyjnego produktu (serii produktów) w środowisko przedsiębiorców,
3. Kontakty i konsultacje z właścicielami i prezesami spółek,
4. Podpisywanie umów o współpracę bardzo korzystną dla obu stron,
5. Kształtowanie wizerunku firmy w środowisku przedsiębiorców.
Wymagania:
1. Doświadczenie w sektorze B2B co najmniej 1 rok (mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży IT, FMCG, energii, gazu, paliw lub usług dla przedsiębiorców),
2. Znajomość środowiska przedsiębiorców we własnym regionie (bez względu na branżę),
3. Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
4. Ładunek pozytywnej energii i optymizmu oraz wysoka komunikatywność,
5. Wysoka kultura osobista niezbędna do kontaktów z właścicielami firm,
6. Wykształcenie (co najmniej średnie)
7. Niezbędna działalność gospodarcza (potrzebna do rozliczeń z pracodawcą).
8. Posiadanie własnego zespołu współpracowników będzie dużym atutem i możliwością awansu strukturalnego i finansowego.

NIE WYMAGAMY OPŁAT FRANCZYZOWYCH I INNYCH ZWIĄZANYCH ZE WSPÓŁPRACĄ! Wystarczy, że chcesz prowadzić swój własny biznes!

Prezentacja firmy

Projekt Integrator Firm, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting