Alshaya Poland Sp. z o.o.
W Alshaya, hasło "nasz sukces tworzą nasi ludzie" nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Fashion i Health & Beauty, mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, The Body Shop, MAC, Bath&Body Works

Obecnie, do zespołu MAC poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Wizażysta/ -ka

Miejsce pracy: Warszawa

MAC, jedna z wiodących marek kosmetycznych, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

Obowiązki:

  • Sprzedaż kosmetyków MAC poprzez przeprowadzanie profesjonalnych pokazów makijażu w salonie MAC;
  • Udzielanie profesjonalnych porad klientom w oparciu o najnowsze kierunki w makijażu;
  • Profesjonalna obsługa klienta dostosowana do standardów MAC.

Oczekujemy:

  • Ukierunkowanie na najnowsze trendy w modzie i makijażu;
  • Znajomość profesjonalnej obsługi klienta;
  • Znajomość profesjonalnego makijażu;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów do makijażu;
  • Zaangażowanie, entuzjazm, zmysł artystyczny oraz łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;
  • Ukończenie szkoły wizażu oraz posiadanie portfolio mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Rozwój artystyczny, liczne szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.