Opis stanowiska pracy

Windykator telefoniczny B2C, B2B

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy dłużnikami
  • aktualizacja danych kontaktowych
  • negocjacje spłaty zobowiązań finansowych
  • raportowanie bieżącej pracy i skuteczności prowadzonych działań

Oczekujemy:

  • zorientowania na efekty wykonywanej pracy
  • umiejętności organizacji czasu pracy
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości obsługi MS Office i urządzeń biurowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • w początkowym okresie umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzenia ( część stała + prowizja )
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Jeśli jesteś gotów/a podjąć wyzwanie i dołączyć do zespołu Krajowej Grupy Windykacyjnej wyślij swój list motywacyjny i CV ze zdjęciem oraz dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krajową Grupę Windykacyjną (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy? <br/><br/>Jesteśmy Grupą profesjonalistów działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 300PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing