Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma weterynaryjna z przyjmie lekarza weterynarii do obsługi ferm drobiu (głównie brojlera) na terenie województw łódzkiego i południowej części mazowieckiego. Gabinet mieści się w Lipcach Reymontowskich.
Główne obowiązki: opieka lekarska nad fermami, kontakt z hodowcami, sprzedaż produktów weterynaryjnych.

Wymagania: wykształcenie wyższe weterynaryjne, prawo wykonywania zawodu, prawo jazdy kat. B., mile widziane doświadczenie (nie jest to warunek konieczny).

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającą się firmą weterynaryjną działającą na terenie kilk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria