Opis stanowiska pracy

Zawodowo chcesz się zajmować…

- weryfikacją tekstów o bardzo szerokim zakresie tematycznym

- tłumaczeniami pisemnymi

My zaoferujemy Ci…

- stałe zatrudnienie

- pracę w miłym, młodym zespole

- możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenie, współpracę z innymi weryfikatorami w dziale, obcowanie z tłumaczeniami dotyczącymi wielu dziedzin oraz obsługę narzędzi CAT dla tłumaczy

- godziny pracy do uzgodnienia

Wymagania

- wykształcenie wyższe filologiczne lub w trakcie studiów (ukończony V rok studiów albo IV lub V rok studiów i plan zajęć umożliwiający pracę co najmniej przez kilka dni w tygodniu)

- biegła znajomość języka niemieckiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego (obowiązkowo)

- doświadczenie w tłumaczeniu i weryfikacji tekstów z/na język niemiecki; doświadczenie w tłumaczeniach z językiem angielskim mile widziane

- zacięcie do weryfikacji i tłumaczeń: dokładność, cierpliwość, dociekliwość w tropieniu odpowiednich terminów i zapał do poszerzania swojej wiedzy

- znajomość zasad poprawnej polszczyzny

- dobra organizacja pracy

- kultura osobista przekładająca się na umiejętność współpracy w grupie

- pozytywna energia i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń istniejące od 2001 roku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne