HRK S.A.

Dla jednego z moich Klientów renomowanej firmy z branży e commerce, lidera w swojej dziedzinie, poszukuje obecnie Kandydata na stanowisko:

WebmasterMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji z zachowaniem dbałości o jakość pisanego  kodu
  • Rozwój istniejących aplikacji
  • Tworzenie oraz rozbudowa stron internetowych
  • Praca w przyjaznym zespole programistów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, LESS, Javascript lub jQuery, Bootstrap
  • Znajomość języka PHP
  • Przynajmniej 1,5 roku  (najchętniej powyżej 2 lat) doświadczenia zawodowego w programowaniu zaawansowanych serwisów internetowych
  • Zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na  kreatywnego rozwiązywanie problemów
  • Chęć pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagordzenie
  • Forma wspólpracy: umowa o prace lub B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Nastawienie na długoterminową współpracę z zapewnieniem rozwoju
  • Rozwijające zadania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.