Ottimo Systems Sp. z o.o. Sp. K.A.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na polskim rynku od 1997 roku. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych produktów do napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach z drewna, tworzyw sztucznych, metalu, kamienia i skóry. Dodatkowo prowadzimy szkolenia mające na celu poznanie technologii zastosowania naszych produktów. Jakość obsługi naszych klientów została poparta certyfikatem ISO 9001-2008.

Webmaster

Miejsce pracy: Lubliniec

Osoba z doświadczeniem w Webmasteringu i obsłudze systemów CMS. Ogólne zainteresowanie budową stron internetowych, kreatywność, pomysłowość, komunikatywność i chęć do zdobywania doświadczenia.

Idealny kandydat interesuje się optymalizacją lub tworzeniem stron internetowych z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią. Potrafi wykonywać powierzone mu zadania samodzielnie i w zespole w określonych ramach czasowych.

Praca stacjonarna w placówce firmy

Wymagamy:

  • Dobrej organizacji pracy,
  • Podstaw HTML5, CSS3,
  • Podstaw SEO,

Obowiązki:

  • Zarządzanie stronami firmowymi (Drupal, Magento, Wordpress, Typo3 itp.)
  • Projektowanie prostych elementów i materiałów graficznych dla nowych stron.

Umiejętności

  • tworzenie i optymalizacja stron
  • mile widziana znajomość programów: Excel, Photoshop, InDesign,

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy w Webmasteringu
  • przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole