Webmaster/Programista Frontend

Gemius SA

02-676 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • ponieważ realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
  • zbieramy dziennie 12 mld rekordów zawierających informacje o odsłonach na witrynach naszych Klientów, zawierających średnio około 500 bajtów danych; to średnio ponad 140 tys. takich rekordów na sekundę – w szczycie nawet 200 tys.,
  • ponieważ jesteśmy firmą rozpoznawaną nie tylko w kraju, ale i na świecie,
  • ponieważ oferujemy Ci elastyczne formy współpracy i godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • będziesz mógł/mogła wybrać jedną z dofinansowanych przez firmę kart (medyczna, sportowa),
  • ponieważ doceniamy ambicję i nieszablonowe myślenie,
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro oraz sprzęt biurowy) i stabilne zatrudnienie oraz ciekawe bonusy (m.in. zdrowa żywność, lekcje w-f, masaże...).

Zakres obowiązków:

Dołączysz do eksperckiego teamu, który dostarcza rozwiązania dla całej firmy. Weźmiesz udział w różnorodnych projektach, tworząc interfejsy, programując je i modyfikując istniejące systemy. Na co dzień będziesz współpracować z programistami, projektantami interfejsów, administratorami IT i biznesem.

Wymagania

  • doświadczenie w charakterze webmastera/programisty www,
  • biegłość w tworzeniu interfejsów www (HTML5, CSS3, RWD)
  • dobra znajomość JavaScript,
  • znajomość baz danych SQL (MySQL/Postgres),
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z języków (PHP, Python) i przynajmniej jednego frameworka www,
  • umiejętność wersjonowania kodu (preferowany git),
  • znajomość środowiska Linux,
  • rozumienie protokołu HTTP i TCP/IP,
  • znajomość wybranego frameworka CSS (np. Bootstrap).

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy