Webmaster / Programista Frontend

Gemius SA

02-676 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Dołączysz do małego zespołu, który dostarcza rozwiązania dla całej firmy. Weźmiesz udział w różnorodnych projektach, tworząc interfejsy, programując je i modyfikując istniejące systemy. Na co dzień będziesz współpracować z innymi programistami, projektantami interfejsów, administratorami i biznesem.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • przynajmniej 1-2 lata doświadczenia w charakterze webmastera / programisty www,
  • biegłość w tworzeniu interfejsów www (HTML5, CSS3, RWD),
  • dobra znajomość JavaScript,
  • znajomość baz danych SQL (MySQL / Postgres),
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: PHP, Python i przynajmniej jednego frameworka www,
  • umiejętność wersjonowania kodu (preferowany git),
  • znajomość środowiska Linux,
  • rozumienie protokołu HTTP i TCP/IP,
  • znajomość wybranego frameworka CSS (np. Bootstrap).

Dodatkowe umiejętności:

  • doświadczenie w optymalizacji wydajności rozwiązań internetowych,
  • zaawansowana znajomość systemu Linux od strony serwera,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych.

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność, masaże, wf
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy