Webmaster Łowicz - Tworzenie Stron Internetowych

Foodtrade

Łowicz , Sochaczew , Skierniewice , Głowno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnej osoby projektującej i tworzącej nowoczesne strony internetowe,  serwisy, sklepy internetowe.

Praca na cały etat , możliwe również 3/4 lub 1/2 etatu .

Obowiązki:

  • Tworzenie stron internetowych
  • Wyszukiwanie nowych klientów
  • Trafne określenie potrzeb klienta
  • Wycena projektów internetowych dla klientów
  • Współpraca z klientami w czasie trwania projektu i w okresie go poprzedzającym
  • Odpowiedzialność za terminową i zgodną z przyjętym budżetem realizację projektów internetowych
  • Nadzór nad jakością oddawanych projektów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dodatkowe premie uznaniowe
  • Umowa o pracę (poprzedzona 3-miesięczną, umową-zlecenie na okres próbny)

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu projektów stron www
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów informatycznych
  • Wysoki poziom komunikacji i elastyczne podejście do klienta
  • Doświadczenie w programowaniu, znajomość PHP, JS, mySQL, wordpress
  • Biegła znajomość bieżących trendów obowiązujących na rynku stron internetowych i rozwiązań mobilnych
  • Doświadczenie w pracy z dostępnymi na rynku popularnymi rozwiązaniami CMS
  • Zmysł estetyczny, kreatywność i dbałość o szczegóły
  • Zaangażowanie i pasja

Prezentacja firmy

FOODTRADE Dawid Piorun to dynamicznie rozwijająca się firma, która pow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy