Opis stanowiska pracy

Jeśli poniższe wymagania nie przyprawią Cię o zawrót głowy i czujesz się dobrze w tych obszarach, to mamy dla Ciebie propozycję pracy! Wyślij nam CV i daj się zaprosić na kawę celem ustalenia szczegółów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie, konfigurowanie i administrowanie stronami internetowymi.
  • Tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności systemowych.
  • Projektowanie i wdrażanie layoutu i elementów graficznych.
  • Utrzymanie istniejących stron internetowych.

Oferujemy:

  • Pracę przy dedykowanych systemach webowych,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w miłej, komfortowej atmosferze w najlepszym zespole!
  • Dodatki w postaci Karty Benefit

Wymagania

  • Dobra znajomość najnowszych technologii HTML5, CSS3,
  • Dobra znajomość PHP i MySQL,
  • Dobra znajomość skryptowych języków programowania Javascript, jQuery, Ajax,
  • Umiejętność projektowania i wdrażania grafiki komputerowej,
  • Umiejętność pisania "czystego", poprawnego kodu,
  • Znajomość tematyki UX,
  • Znajomość tematyki wzorców RWD i stron mobilnych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Własne portfolio,
  • Praktyczna znajomość pakietów Adobe,
  • Znajomość systemów CMS: Wordpress, Joomla,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Fine Performance Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 100PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce