Webdeveloper / Webmaster

Semcore

60-740 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SEMCORE s.c. podejmie współpracę z kreatywną, pracowitą osobą.

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: 03/2015/SEM/W

Obowiązki:
tworzenie nowych stron internetowych, zarówno na potrzeby wewnętrzne firmy, jak i dla jej klientów;
modernizacja stron;
optymalizacja pod katem SEO.

Oferujemy:
wynagrodzenie, indywidualnie ustalane z wybraną osobą;
dodatkowe premie za terminowe i dokładne realizowanie zadań;
udział w ciekawych projektach;
umowę o pracę po okresie próbnym.

Wymagania

Wymagania:
dobra znajomość: HTML5 i CSS3, języka PHP, baz danych MySQL, JavaScript.
Dodatkowo, mile widziane:
znajomość języka JavaScript z naciskiem na jQuery;
znajomość baz danych XML;
umiejętność integracji tworzonych stron i serwisów z systemami płatności, porównywarkami internetowymi, portalami społecznościowymi itp.;
podstawowa obsługa programu Photoshop (cięcie layoutów, analogiczne tworzenie elementów na wzór zaproponowanych przez grafika, korzystając z pliku .psd – np. buttony).

Prezentacja firmy

Tworzymy strategie marketingowe, których celem jest duża widoczno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce