Webdesigner – Grafik Kreatywny

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych, odnoszącą sukcesy na świecie, obecnie obsługującą ponad 1200 klientów. Firma jest największym polskim dostawcą systemu rezerwacji online, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. PROFITROOM ściśle współpracuje przy innowacyjnych projektach z Google oraz TripAdvisor.

Poszukujemy utalentowanego grafika, któremu temat projektowania witryn i portali internetowych nie jest obcy. Osobę o ponadprzeciętnym wyczuciu estetyki, oraz umiejętności tworzenia użytecznych interfejsów użytkownika z dużym doświadczeniem w WEB, otwartą głową i solidnymi podstawami.

Zakres obowiązków:

  • Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za tworzenie projektów witryn i portali o tematyce hotelarsko - turystycznej.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę i system premiowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Poznania
  • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
  • Dopłaty do kart MultiSport
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość awansu i rozwoju

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie – prosimy o przesłanie portfolio
  • Wirtuozeria w posługiwaniu się Adobe Photoshop / Adobe Fireworks
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w projektowaniu stron WWW
  • Znajomość podstawowych zagadnień UI i UX
  • Mile widziana znajomość podstaw HTML / CSS
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność – praca stacjonarna w Poznaniu od 8:00 do 16:00
  • Portfolio zrealizowanych projektów

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie