SMT Software Services S.A.

Web Developer

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Projektowanie oraz implementacja aplikacji web, przeznaczonych dla użytkowników
  • Budowa aplikacji biznesowych oraz serwisy oparte na treści
  • Projektowanie nowoczesnego interfejsu użytkownika

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji Front-end z wykorzystaniem JavaScript, HTML, CSS, AJAX
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • Znajomość biblioteki Angular JS/Node JS/Ext JS lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość architektury aplikacji internetowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  •  Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

Oferujemy

  • Współpracę na zasadach umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Pakiet socjalny