Opis stanowiska pracy

Firma KB Systems Sp. z o.o.  działająca w branży informatycznej aktualnie poszukuje osób na stanowisko Programista PHP. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • Projektowanie i tworzenie różnorodnych aplikacji webowych
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji
  • Projektowanie i optymalizacja baz danych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, CSS3
  • Mile widziana umiejętność programowania aplikacji w oparciu o framework Laravel, znajomość JavaScript i Angular
  • Mile widziana znajomość systemów CMS (WordPress, Drupal, Joomla)
  • Chęć samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem aplikacji webowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy