Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie nowych stron internetowych (Frontend, Backend);
  • Administracja i wprowadzanie zmian w aktualnie istniejących stronach internetowych;
  • Tworzenie i administracja baz danych MySQL;
  • Tworzenie wewnętrznych systemów administracyjnych;
  • Przygotowywanie grafiki pod tworzone strony i reklamy internetowe.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL;
  • Doświadczenie w pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych;
  • Znajomość obróbki grafiki na potrzeby stron internetowych i materiałów reklamowych (GIMP);
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie krótsze niż 1 rok;
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Prezentacja firmy

Od kilku lat Klinika Turowski jest jedną z najlepszych klinik wykorzystu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce