Web Developer ze znajomością Wordpress / Front-End

Livemarket.pl Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Livemarket to warszawska firma oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu nowych technologii i e-marketingu. W trakcie 10-letniego okresu działalności zgromadziliśmy portfel ponad 1000 klientów. Obsługujemy zarówno korporacje jak i małe i średnie przedsiębiorstwa.

Zajmujemy się tworzeniem stron www, e-sklepów, aplikacji dedykowanych, e-marketingiem, hostingiem i rejestracją domen. Posiadamy własną sieć reklamową LiveFlare. Jesteśmy autorami unikalnej aplikacji LiveBot - Marketing Automation / Business Intelligence. W skład oferty wchodzi również niespotykana technologia monitoringu internetu.

Poszukujemy osób na stanowisko: Junior Web Developer.

Do Twoich zadań należeć będzie tworzenie oraz przerabianie już istniejących szablonów stron oraz sklepów internetowych opartych na siniku Wordpress, a także możliwy udział przy realizacji większych portali społecznościowych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- dobrej znajomości HTML/CSS
- conajmniej podstawowej znajomości WordPress
- umiejętności posługiwania się Adobe Photoshop
- znajomości zasad kompatybilności stron Internetowych z przeglądarkami
- posiadania własnego portfolio
- wysokiej kultury osobistej

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z PrestaShop
- znajomość Javascript/jQuery

Oferujemy Ci:
- udział przy realizacji zarówno małych stron www, e-sklepów jak i dużych portali społecznościowych o zasięgu globalnym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dowolne wybrane przez Ciebie środowisko pracy (Windows, Mac, Linux) + duży monitor
- bieżące szkolenia podnoszące kwalifikacje
- praca w miłej atmosferze wśród zgranego i kreatywnego zespołu
- elastyczne godziny pracy, a także możliwość częściowej pracy zdalnej
- brak pracy po godzinach
- praca w naszej siedzibie na Mokotowie (dobra komunikacja z centrum)
- spotkania integracyjne, wspólny udział w wydarzeniach kulturalnych, imprezach :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną, która od 10 lat walczy o sukces klientów.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy