Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy tworzeniu publicznych stron www Uczelni
  • Praca przy tworzeniu aplikacji intranetowych Uczelni

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, PHP
  • Praktyczna znajomość platformy Wordpress
  • Umiejętności graficzne – udokumentowane doświadczenie w tworzeniu stron www
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane umiejętności:

  • Znajomość technologii Microsoft – środowisko serwerowe, AD, SharePoint
  • Znajomość SQL oraz baz danych mySQL i MS SQL
  • Znajomość platformy Jumla
  • Znajomość JQuery, Bootstrap, ASP

Wymagania

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej
  • dodatkowe benefity wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dobrą atmosferę pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV
  • list motywacyjny
  • portfolio potwierdzające dorobek zawodowy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać w terminie do 29 maja 2017r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy