Web Developer - Programista Ruby on Rails

Infosystems S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego krakowskiego teamu poszukujemy programisty Ruby on Rails. Jeśli jesteś osobą ambitną, sumienną i samodzielną, a także potrafisz zaangażować się w działalność firmy i nie boisz się wyzwań, nie musisz już szukać dalej, oto praca dla Ciebie

Chcemy Ci zaoferować:
• regularnie aktualizowane wynagrodzenie ( 3000 - 8000 zł netto)
• pracę w super zespole (SCRUM)
• ciekawe i różnorodne zadania (front-end, back-end, architektura rozproszona, bazy danych)
• realny wpływ na dobór narzędzi i technologii
• elastyczne godziny pracy
• kartę Multisport

Wymagania:
• doświadczenie w programowaniu z użyciem Ruby on Rails
• znajomość JavaScript, HTML5, CSS3
• zwinne poruszanie się pośród baz SQL
• nacisk na optymalizację kodu i umiejętność zapewnienia skalowalności produktu
• znajomość zagadnienia User Experience i wyczucie estetyki

Dodatkowe atuty:
• umiejętność projektowania aplikacji zgodnych z ideą SOA
• znajomość innych środowisk i języków programowania

Prezentacja firmy

INFOSYSTEMS Spółka Akcyjna to notowana na giełdzie dynamicznie ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management